Michaela Mozolányová Hokej

Prehľad zápasu: Ľadový hokej – Stredoslovenská divízia piatakov

Prinášame výsledok zápasu v ľadovom hokeji, stredoslovenskej divízie piatakov, III. kolo.

Ilustračný obrázok k článku Prehľad zápasu: Ľadový hokej – Stredoslovenská divízia piatakov

4. kolo 6. 10. 2013

HC Lučenec –MHK Blesky Detva 11:3 (2:2,9:1,0:0) Góly HC Lučenec: Fungáč 3, Rákoš 2, Kanát 2, Dokoupil, Matúška, Činčura, Plaucha po 1 Zostava HC: Števák, Kurčík, Lalík, Fungáč, Burdilák, Babic, Ďurík, Rákoš, Kanát, Dokoupil, Ukrop, Stančíková, Plaucha, Srník, Matúška, Hronček, Janíček, Činčura, Gemer.

Komentár trénera Andreja Pétera po zápase: ,,Pred zápasom sme vedeli, že proti druhému družstvu Detvy v súťaži to nebude jednoznačná jazda hneď od začiatku. Prvá tretina to jasne potvrdila, keď naši hráči narážali na vytrvalý odpor súpera, ktorý neraz pohrozil protiútokmi. V druhej sa však náš ,,gólostroj“ rozbehol na plno a jedna krajšia akcia striedala druhú čoho výsledkom bola absolútna gólová dominancia. V tretej tretine sme sa snažili ešte o prikrášlenie skóre, čo sa však nepodarilo. Pred budúcim zápasom s Banskou Bystricou sme sa však dobre naladili.“