Ťahák s akciami pre víkendujúcich Lučenčanov. Jeden klik a o program máte postarané

Cez víkend sa v Lučenci rozhodne nebudeme nudiť. Pozrite, kam všade sa oplatí skočiť za zábavou počas voľných dní!

Boris Macko

AŽ NA DNO SÍL

do 17. 3. 2017, Dom Matice slovenskej Lučenec

Nevšedné zážitky z dvoch kolies ponúka výstava fotografií, ktoré urobil počas svojej doterajšej športovej kariéry Roman Vágner, ktorý sa venuje cyklistickému maratónu.

MOJÍM NÁRODOM! PRÍBEHY Z VEĽKEJ VOJNY

do 19. 3. 2017, Novohradské múzeum a galéria Lučenec

Výstava sa snaží nahliadnuť do života vojakov na frontoch, ako aj civilov, ktorí ostali v zázemí. Prezentuje šesť tematických jednotiek – charakteristických vojnových príbehov, ktoré predstavujú súkromné dejiny Veľkej vojny. Návštevníci sa dozvedia aj o osudoch účastníkov bojov z regiónu Novohrad v rôznych miestach Európy.

ABBORN

16. 3. 2017 o 19.00, kino Apollo Lučenec

Veľkolepá show v štýle škandinávskej disco kapely ABBA. Profesionálne hudobné teleso venujúce sa interpretácii hitov tejto legendárnej kapely v autentických kostýmoch a hudobnom prevedení.

VEĽKONOČNÉ TVORIVÉ DIELNE

17. 3. 2016 od 14.00, Novohradské osvetové stredisko Lučenec

Ďalšie tvorivé dielne sú určené hlavne pre deti a mládež. Majú jedinečnú príležitosť naučiť sa dekorovanie kraslíc pomocou farebného vosku. Poplatok je 3 eurá.

FILMOVÝ FESTIVAL JEDEN SVET

17. 3. – 18. 3. 2017, Divadlo B. S. Timravy Lučenec

Lučenec hostí filmový festival! Pre všetkých návštevníkov je počas dvoch dní pripravená porcia dokumentárnych filmov. Venuje sa hlavne ľudskoprávnym a globálnym témam v našej spoločnosti. Pripravené sú aj stánky s ponukou miestnych remeselníkov.

KONCERT MODRÉ HORY

18. 3. 2017 o 22.00, Tančiareň a pivovar Franz Lučenec

Kapela Modré hory vznikla v júni 2007, keď sa Lyrik H a Bene zhodli na myšlienke produkovať hudbu, ktorú by sami radi počúvali. Básnici ulice – predstavitelia slovenského hip-hopového podzemia.

DEŇ MÓDY A KRÁSY

19. 3. 2017, OC Galéria Lučenec

Hlavne dámy si môžu prísť v nedeľu na svoje. Pripravený je bohatý program v znamení krásy, štýlu, zdravia a hlavne módy. Nebude chýbať výstava šiat z dielní módnych návrhárov, ukážky líčenia, či súťaže o hodnotné ceny a nákupy so stylistom.

Foto: ilustračné

Zdroj: lucenec.dnes24.sk

Odporúčame