Jakub Forgács Krimi

Dávid nikdy nemal vodičák a šoféroval opitý. Skončilo to hrozivou nehodou, FOTO

Auto bolo podľa slov polície plné mladých ľudí a všetci mali v dychu viac ako jedno promile alkoholu, vodič až 1,21 promile.

Ilustračný obrázok k článku Dávid nikdy nemal vodičák a šoféroval opitý. Skončilo to hrozivou nehodou, FOTO
4
Galéria

Polícia v Lučenci obvinila 19-ročného Dávida z Tisovca z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Informovala o tom krajská polícia na svojej facebookovej stránke.

„Osobné motorové vozidlo viedol po vplyvom alkoholu a v katastri obce Nové Hony v smere od Lučenca na Rimavskú Sobotu havaroval. Pri prejazde zákrutou neprispôsobil rýchlosť jazdy svojím schopnostiam s vozidlom prešiel do protismeru, vyletel mimo vozovku do priekopy, kde sa vozidlo prevrátilo na strechu,“ píšu muži zákona.

„Šoféroval aj napriek tomu, že nie je držiteľom vodičského oprávnenia na žiadnu skupinu. Auto bolo plné mladých ľudí a všetci mali v dychu viac ako jedno promile alkoholu, vodič až 1,21 promile,“ uviedli policajti, ktorí konštatovali, že nikto sa našťastie pri nehode nezranil.

Ako dodali muži zákona, po vykonaní procesných úkonov ho umiestnili do policajnej cely a poverený príslušník spracoval podnet na ukončenie veci v super rýchlom konaní.

Zábery z miesta nehody nájdete v priloženej fotogalérii!

V OBRAZOCH: Mladík bez vodičáku pri Lučenci havaroval opitý
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie