Jakub Forgács Krimi

FOTO z miesta tragickej zrážky áut. Pri Lučenci vyhasol život muža (†37)

Smrteľná dopravná nehoda len pár kilometrov od Lučenca. Podľa slov polície sa Octavia v protismere zrazila s Oplom Astra. Následky boli tragické!

Ilustračný obrázok k článku FOTO z miesta tragickej zrážky áut. Pri Lučenci vyhasol život muža (†37)
Zdroj: Policajný zbor SR

„Polícia v Lučenci vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v stredu o 13:30, na ceste I/16 v katastri obce Pinciná v okrese Lučenec, na rovnom úseku cesty,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová o nehode, o ktorej sme vás informovali už včera.

„Vodič (37) osobného motorového vozidla Škoda Octavia combi z Rimavskej Soboty pri jazde v smere od Lučenca na Pincinú, prešiel z doposiaľ nezistených príčin na pravú krajnicu. Následne s vozidlom vyšiel späť na cestu do protismernej časti vozovky, kde sa s vozidlom dostal do šmyku, otočilo ho o 90 stupňov a v protismernej časti vozovky došlo k zrážke s protiidúcim osobným motorovým vozidlom Opel Astra. To viedla vodička (26) z Tisovca,“ pokračovala hovorkyňa.

Čítajte tiež: Lučeneckí policajti riešili vyše 1000 priestupkov. Čoho sa týkali najčastejšie?

„Vozidlo Opel narazilo prednou časťou do ľavej bočnej časti vozidla Škoda Octavia, následne vozidlo Opel odhodilo do pravej priekopy v smere svojej jazdy a vozidlo Škoda Octavia zostalo poškodené na pravej krajnici. Pri dopravnej nehode vodič Octavie utrpel zranenia nezlučiteľné zo životom, ktorým na mieste dopravnej nehody podľahol,“ povedala Faltániová.

„Pri dopravnej nehode sa zranila aj vodička vozidla Opel a jej spolujazdkyňa (27) z Hnúšte. Utrpeli zranenia s doposiaľ neurčenou dobou liečenia,“ dodala Faltániová so slovami, že u vodičky alkohol zistený nebol, u vodiča bude alkohol zisťovaný pri pitve. Škoda na vozidlách je odhadnutá na 7 000 eur.

Pozrite si v našej fotogalérii zábery z miesta tragickej nehody!

Čítajte tiež: Policajný prezident Gašpar: Policajti neujdú trestu, ak sa potvrdí násilie v Lučenci

Tragická nehoda pri Lučenci: Hrozivé ZÁBERY z miesta nešťastia
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie