Ľubomíra Karmanová Hokej

INFO pred dôležitým zápasom: Koľko dnes vycálujeme za čapované v obľúbených lučeneckých podnikoch?

Množstvo hokejových fanúšikov sa v týchto dňoch stretáva v podnikoch, baroch, či pohostinstvách, aby spoločne pri dobrom pive fandili nášmu hokejovému tímu. Zisťovali sme, koľko a za aké pivo zaplatíte v lučenských prevádzkach...

Ilustračný obrázok k článku INFO pred dôležitým zápasom: Koľko dnes vycálujeme za čapované v obľúbených lučeneckých podnikoch?
Zdroj: TASR

Hokejový šampionát je v plnom prúde a preto sme oslovili niekoľko prevádzok v Lučenci, aby sme zistili, na aké pivo a za aké ceny lákajú „vysmädnutých“ fanúšikov.

Špecialitou je 19-ka

„Našim zákazníkom ponúkame Porter tmavý špeciál za 2,80 eur. Je to ťažšie pivo pre fajnšmekrov. Samozrejme, v ponuke máme aj klasiku,“ prezradil nám jeden z majiteľov Oxygen baru.

Čapujú tu aj 11-ku Pernštejn za 1,30 eur a za rovnakú cenu majú v ponuke aj citrónový radler. V priebehu zápasov ponúkajú fanúšikom aj špeciálne alkoholické sety s nealkom a s niečím slaným na zahryznutie. Takýto set vás výjde okolo 30 eur, v závislosti od alkoholu.

Jedenástka bar ponúka smädným návštevníkom čapovaný Pernštejn. Za jedno veľké pivo tu zaplatíte 0,90 eur. V reštaurácii La Viva si fanúšikovia môžu hokejové prenosy pozrieť aj na čerstvom vzduchu. Na ich terase zaplatíte za Haineken 12-ku 1,40 eur. Zlatý bažant 10-ka je za celé euro a radler za 1,20 eur.

Tipovačky, aj šťastná hodinka

V pivárni Smíchovský dvor sledujú prenosy na viacerých obrazovkách, podnik pri doterajších zápasoch ešte nepraskal vo švíkoch, ale najsilnejší nápor tu len očakávajú. Pre fanúšikov chystajú viaceré pikošky, ako šťastné hodinky, tipovačky, či súťaže.

„Počas zápasov našich hokejistov ponúkneme zákazníkom pivo za akciovú cenu. V ponuke máme Pernštejn 10-ku, aj 12-ku, Granát, tmavé pivo, aj nefiltrované. Ceny sú od 0,90 eur po 1,20 eur. Počas šťastnej hodinky sú ceny výhodnejšie,“ upresnil jeden z prevádzkárov podniku.

Stále viac fanúšikov hokeja pribúda aj z nežnejšieho pohlavia, napriek tomu, pre niektoré dámy sú majstrovstvá hotovou pohromou. Dámy, máme pre vás pár tipov, ako prežiť hokej bez ujmy na zdraví :) A prečítajte si tiež – tak trochu s nadhľadom a úsmevom – odporúčanie športových fanúšikov, ako sa počas šampionátu správa ideálna žena :)

Konkrétne ceny a akcie boli aktualizované 5. mája. Za prípadné zmeny neručíme.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie