Rôzne Správy

Kristína (21) z Lučenca kedysi bojovala s kilami, dnes je v súťaži krásy Fotomodelka Európy!

Kristína Bachárová pochádza z Lučenca a momentálne študuje právo. Do cesty jej vstúpila prvá modelingová skúsenosť a prestížna súťaž Fotommodelka Európy.

Ilustračný obrázok k článku Kristína (21) z Lučenca kedysi bojovala s kilami, dnes je v súťaži krásy Fotomodelka Európy!
8
Galéria

Súťaž Fotomodelka Európy už pozná tohtoročné finalistky. Je medzi nimi aj študentka práva na Univerzite Mateja Belu v Banskej Bystrici Kristína Bachárová (21). Mladú krásku z Lučenca sme vyspovedali v rozhovore. Ako jej prišiel do cesty modeling a čo všetko o sebe prezradila?

Čo ťa motivovalo, prihlásiť sa do tejto súťaže?

Určite to bola zvedavosť a nabranie nových skúseností v modelingu, spoznanie nových ľudí z tejto oblasti, cestovanie a spoznávanie nových miest.

Mala si už predtým nejaké skúsenosti s modelingom?

Súťaž Fotomodelka Európy je mojou prvou skúsenosťou vo sfére modelingu.

Prebojovala si sa do finále, ale si náhradníčka. Aké si mala pocity, nesklamalo ťa to?

Keď som sa dozvedela, že budem súčasťou 22 finalistiek Fotomodelka Európy, bola som nadšená. Veď povedzme si pravdu, ktorá žena by nebola? A aj keď sa mi nepodarilo dostať do finálovej šestnástky dievčat a som náhradníčkou, je mi poskytnuté všetko, čo aj ostatným súťažiacim. Zúčastňujem sa fotení a ostatných akcií rovnako, ako aj všetky dievčatá.

Pripravuješ sa na finále aj nejako špeciálne?

Všetko podľa starých rutín, aj keď sa snažím stravovať lepšie a do môjho bežného týždňa zaradiť trochu viac pohybu.

Mala si už možnosť spoznať svoje súperky lepšie?

Áno. Keďže od mája sme mali plno fotení a stretnutí, mala som možnosť spoznať finalistky. Môžem skonštatovať, že s babami si užijeme fakt veľa zábavy a, v neposlednom rade, vďaka súťaži získavame nové zážitky a priateľstvá, ktoré nám už nikto nikdy nevezme.

Čo na doterajší úspech v súťaži hovoria tvoji blízki?

Podporuje ma celá rodina a najviac moja mamina Ina, ktorá pri mne stojí celý život.

Máš nejaký recept na krásu či dokonalú postavu?

Ja si myslím, že recept na krásu či dokonalú postavu neexistuje. Každý človek by mal byť zo sebou spokojný. Každý z nás je originál taký, aký sa narodil a pokiaľ sa mu niečo na sebe nepáči, má možnosť na zmenu. Keď som bola mladšia, mala som nadváhu a podarilo sa mi schudnúť 20 kilogramov. Začala som menej papať, viac cvičiť a nastavila som si to v hlave tak, aby som bola so sebou spokojná. A preto jediný recept, ktorý môžem prezradiť je „všetko to je v hlave!“.

Je modeling tým, čomu by si sa chcela venovať alebo máš iné sny?

V budúcnosti by som sa chcela uplatniť vo vyštudovanom obore alebo sa venovať podnikaniu v oblasti wellness a starostlivosti o telo. Vďaka súťaži Fotomodelka Európy som ale prišla na to, že fotenie pred objektívom ma baví. Zatiaľ fotenie považujem za hobby, ale pokiaľ by som neskôr po ukončení súťaže dostala ponuky v oblasti modelingu, určite by som do toho išla. Veď nikdy neviete, kam vás život zavedie.

Ako najradšej tráviš voľné chvíle?

Voľné chvíle najradšej trávim s mojimi rodičmi, priateľom alebo s kamarátmi, či už niekde v prírode, alebo na chate kde sa vždy spoločne zabavíme.

Ak by ste chceli krásku z Lučenca s číslom N2 podporiť, pokyny pre hlasovanie o najsympatickejšiu fotomodelku ročníka 2019 nájdete TU!

Zábery krásnej Kristíny si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii!

Lučenčanka Kristína Bachárová v súťaži Fotomodelka Európy
8
Galéria
Zdroj: lucenec.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie