Simona Husaniková Šport

LAFC Lučenec opäť nebodoval: Zdolali ho Košice

Naši futbalisti prehrali na zápase v Košiciach 1:0. Sú však odhodlaní bojovať ďalej.

Ilustračný obrázok k článku LAFC Lučenec opäť nebodoval: Zdolali ho Košice

V sobotu sa stretli dva rozdielne mužstvá Lokomotíva Košice, ktorá je v strede tabuľky a LAFC Lučenec, ktorý bojuje o záchranu. Prvý polčas bol vyrovnaný z obidvoch strán, žiadna vyložená šanca nebola ani na jednej strane a tak sa končil prvý polčas remízou 0:0.

Obrat nastal v 2.polčase

Druhý polčas začali lepšie domáci, zatlačili hostí, vytvorili štandartky, ale nevyužili to. Na druhej strane sa hostia dostali do obrovskej šance, keď po krásnej prihrávke Husaníka, Sarvaš nepremenil tutovku. Zápas sa stupňoval a tým aj nervozita na ihrisku. Rozhodca nastavil 6 min. a domácim sa podarilo streliť gól v 94 minúte. Lučenec ani v tomto zápase nezabodoval a prišiel o dvoch hráčov Husanika a Strelku, ktorí dostali červené karty.Chlapci z LAFC-u však bojujú stále o záchranu, bude to boj do posledného kola. Ich najbližším súperom bude Trebišov.