LAFC Lučenec: Trebišov ich pravdepodobne odsúdil na zostup

Vyzerá to tak, že tretej lige v Lučenci odzvonilo. Naši futbalisti prehrali s mužstvom Slavoj Trebišov 1:2.

Simona Husaniková
Ilustračný obrázok k článku LAFC Lučenec: Trebišov ich pravdepodobne odsúdil na zostup
Zdroj: Webnoviny.sk

LAFC Lučenec nastúpil na svoj predposledný domáci zápas s jednoznačným úmyslom vyhrať. Prvých 5 minút to tak aj vyzeralo. V 5 minúte mal obrovskú šancu Koiada, ale tesne minul bránu. Po tejto šanci akoby domáci hráči neboli na ihrisku. Hostia boli rýchlejší, kreatívnejší, mali viac chuti zvíťaziť, čo sa prejavilo aj na výsledku – strelili dva góly.

Domáci v poslednej minúte prvého polčasu znížili stav gólom Kovaniča z rohu. Druhý polčas začali naši chlapci bojovať, pretože sa snažili výsledok otočiť. Švantner sa dostal do veľkej šance, ale brankár hostí ho bravúrne vychytal.V druhom polčase gól už nepadol a tak domáci hráči LAFC-u prehrali dôležitý zápas a s najväčšou pravdepodobnosťou 3 ligu nezachránia.

Čierne pásky na dresoch domácich futbalistov

Všetci, ktorí sa zúčastnili tohto zápasu si určite všimli čierne pásky, ktorými si domáci hráči prelepili znak LAFC-u na dresoch. Vyjadrili tak svoju nespokojnosť s nepriaznivou ekonomickou situáciou v klube. Dokonca zvažovali aj možnosť, že na zápas vôbec nenastúpia, ale nakoniec ich láska k futbalu zvíťazila a rozhodli sa zápas odohrať.