Ľubomíra Karmanová Hokej

Lučenecké hokejové nádeje to natreli chalanom z Mikuláša: Tréner takto ďakuje aj divákom!

V 23. kole Stredoslovenskej divízie piatakov, sa Lučenec postavil proti Liptovskému Mikulášu. Stretnutie s ťažkým súperom sľubovalo napínavý zápas.

Ilustračný obrázok k článku Lučenecké hokejové nádeje to natreli chalanom z Mikuláša: Tréner takto ďakuje aj divákom!
Zdroj: Dnes24.sk

Stredoslovenská divízia piatakov v ľadovom hokeji má za sebou 23. kolo. Lučenec cestoval do Liptovského Mikuláša, kde na nich čakal ťažký súper HK 32 Liptovský Mikuláš. Prvý krok k úspechu je podľa trénera Lučenčanov Roberta Imroviča, korčuľovať od začiatku do samého konca zápasu.

Túto podmienku naši splnili bez pochýb. „K tomu sme pridali nádherné kombinácie, za ktoré by sa nehanbili ani hráči staršej kategórie. Aj napriek tomu súper dokázal vzdorovať, avšak náš brankár sa "po­pasoval“ s nepríjemnými strelami súpera, v čom sa celá hra odrazila na dosť napínavý zápas," priblížil tréner Lučenca.

Naši chlapci, podľa trénera, bojovali až do poslednej sekundy, na ktorú čakali od posledného vyhratého zápasu a tak si nakoniec mohli užiť víťazstvo a radosť z hokeja. "Veľká vďaka patrí našim divákom, ktorí sa postarali o nezabudnuteľnú atmosféru, aj vďaka ktorej sme uspeli v tomto zápase,“ uviedol na záver Imrovič.

23. kolo skončilo úspešne pre hostí turnaja. Lučenec zdolal Liptovský Mikuláš 8:5, zásluhov našich strelcov: Ridzoň (4), Zöld (2), Matúška (2). Silnú oporu malo víťazné mužstvo aj vo svojom brankárovi.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie