Streda 24. júl 2019 Vladimír  18 °C
Rôzne

Máte šikovné ruky? Mesto Lučenec vyhlásilo súťaž o najkrajšiu vianočnú ozdobu

Aj keď je vonku ešte babie leto, čochvíľa je tu predvianočné obdobie, ktoré nám pripomenie vianočná výzdoba. Čo tak mať tú vlastnú na vianočnom stromčeku mesta?

Ilustračný obrázok k článku Máte šikovné ruky? Mesto Lučenec vyhlásilo súťaž o najkrajšiu vianočnú ozdobu
5
Galéria

Mesto Lučenec vyhlasuje súťaž o najkrajšiu vianočnú ozdobu. Kreativite sa medze nekladú. Použiť môžete akýkoľvek materiál, ktorý, samozrejme, znesie externé prostredia a bude možné ho umiestniť na vianočný stromček mesta. Stačí vytvoriť originálnu a nápaditú ozdobu, ktorú budú obdivovať aj ostatní Lučenčania.

„Cieľom súťaže je ponúknuť záujemcom možnosť prezentovať sa, využiť tvorivosť a talent a tým aktívne tráviť voľný čas v rodine, škole, kluboch a pod. Je to príležitosť prispieť vlastnou tvorbou k vianočnej atmosfére, poskytnúť priestor na prezentáciu výrobcom jedinečných ozdôb, ktoré budú súčasťou vianočnej výzdoby v meste,“ informuje mesto na svojom webe.

Vianočné ozdoby spolu s vyplnenou prihláškou je potrebné doručiť do 11. decembra 2018 osobne, resp. poštou na adresu MÚ. Prihlášku a adresu nájdete TU.

Vybrané vianočné ozdoby budú ocenené. Súťažiaci si prevezmú ceny počas konania podujatia Vianočné posolstvo dňa 13. decembra 2018.

Ilustračné foto, pixabay.com

Vianočné dekorácie
5
Galéria
Zdroj: lucenec.dnes24.sk