Myslíte si, že máte najkrajšiu záhradku v meste? Pochváľte sa ňou!

Jar zaklopala na dvere, všade kvitnú narcisy, tulipány, sirôtky a kosatce. Slnko nás vyháňa do prírody a tých šťastnejších do záhrad. Ak aj vy máte záhradku, o ktorú sa s láskou staráte a na ktorú ste pyšní, máte možnosť pochváliť sa ňou a zapojiť sa do súťaže.

Michaela Mozolányová
Ilustračný obrázok k článku Myslíte si, že máte najkrajšiu záhradku v meste? Pochváľte sa ňou!

Mesto Lučenec v spolupráci s Komisiou životného prostredia, územného plánovania, výstavby a verejného poriadku pri Mestskom zastupiteľstve v Lučenci vyhlasuje už 15. ročník súťaže o Najkrajšiu okrasnú záhradku, balkón alebo okno. Neváhajte a zapojte sa!

Do súťaže sa môže prihlásiť každý. Je jedno, či je to obyvateľ mesta, škola alebo inštitúcia, ide len o to, aby svojou činnosťou skrášľovali naše mesto. Ak máte záhradku, o ktorú sa staráte a na ktorú ste pyšní, máte možnosť pochváliť sa ňou a zapojiť sa do súťaže. Tí, ktorí záhradku nemajú, nemusia smútiť. Do súťaže môžete zapojiť taktiež svoj balkón alebo okno.

Ak patríte k tým, ktorí by sa radi zapojili, ale ešte čakajú kým im čo to dorastie alebo vykvitne, môžete byť pokojní. Do súťaže sa môžete prihlásiť až do 30. augusta 2014 na adrese: Mestský úrad Lučenec, Novohradská č.1, oddelenie dopravy a životného prostredia, 984 01 Lučenec.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk