Krimi

Otrasný čin v Lučenci: Bezradné dievča prežilo so zraneniami 2 dni pod holým nebom!

Polícia v Lučenci v stredu prijala oznámenie o zranenom dievčati, ktoré našli náhodní okoloidúci. Bolo to neďaleko vodnej nádrže Ľadovo.

Ilustračný obrázok k článku Otrasný čin v Lučenci: Bezradné dievča prežilo so zraneniami 2 dni pod holým nebom!
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Banskobystrický kraj

Lučeneckí kriminalisti odviedli podľa polície kus dobrej práce, keď pátrali po páchateľovi otrasného skutku v Lučenci. Náhodní okoloidúci totiž našli zranené dievča neďaleko vodnej nádrže Ľadovo. Informuje o tom banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti.

Dva dni s poraneniami

„Celá zakrvavená, s množstvom poranení, bola dva dni vystavená osudu, pričom teploty v noci už siahajú pod nulu. Okamžite jej bola privolaná RZP, pretože násilím utrpela vážne zranenia, ktoré si vyžiadali jej okamžitý prevoz a hospitalizáciu v nemocnici,“ uviedla polícia.

V krátkom čase bol podľa informácií mužov zákona zistený okruh podozrivých a páchateľ bol zadržaný. „Dnes už čelí obvineniu z obzvlášť závažného zločinu ublíženia na zdraví, s poukazom na to, že skutok spáchal v čase núdzového stavu. V súčasnosti je umiestnený v policajnej cele a zo strany vyšetrovateľa bol podaný podnet na návrh jeho väzobného stíhania,“ doplnili na záver z polície.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Hl. foto: ilustračné

OTRASNÝ ČIN V LUČENCI! MLADÁ, BEZRADNÁ DIEVČINA PREŽILA DVA DNI POD HOLÝM NEBOM, S VÁŽNYMI ZRANENIAMI Polícia v...

Posted by Polícia SR - Banskobystrický kraj on Thursday, November 26, 2020
Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie