Sobota 20. júl 2019 Iľja/Eliáš  21 °C
Aktualizované Krimi

Polícia v Lučenci pátra po nezvestnej 41-ročnej žene

Polícia v Lučenci sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnej 41-ročnej Miriam Martišovej z Poltára.

Ilustračný obrázok k článku Polícia v Lučenci pátra po nezvestnej 41-ročnej žene
3
Galéria

V pondelok (15.4.) okolo 12.00 hodine odišla z miesta bydliska na stretnutie do Komárna na motorovom vozidle Range Rover, bielej farby, evidenčné čísla okresu Poltár.

V čase o 18.23 hodine telefonovala svojmu príbuznému, že už ide domov a od uvedenej doby sa neozvala. Jej motorové vozidlo bolo nájdené v utorok (16.4.) ráno, približne kilometer za mestom Žiar nad Hronom v smere na Zvolen. „Doposiaľ vykonaným pátraním, ako aj vykonanými previerkami sa nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať,“ informovala Mária Faltániová, hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystrici.

Popis osoby: je vysoká 165 cm, štíhlej postavy, má zeleno-hnedé oči, vlnité, blond vlasy dlhé po plecia.

Popis oblečenia: čierny nátelník, tmavomodré rifle, čierne botasky s červenou podrážkou. ,,Žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnej žene oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania č. 158, alebo prostredníctvom facebookovej stránky polície Banskobystrického kraja," vyzýva polícia.

Ako informoval portál topky.sk, za volantom sedela okresná predsedníčka SaS za mesto Poltár Miriam Martišová. „Sme nemilo prekvapení. Netušíme, čo sa stalo. A máme, samozrejme, o ňu strach. Dúfame, že to bude mať dobrý koniec,“ reagoval hovorca strany Róbert Buček pre portál.