Michaela Mozolányová Hokej

Prehľad zápasu: Ľadový hokej – Stredoslovenská divízia piatakov

Opäť prinášame výsledok zápasu v ľadovom hokeji, stredoslovenskej divízie piatakov, III. kolo.

Ilustračný obrázok k článku Prehľad zápasu: Ľadový hokej – Stredoslovenská divízia piatakov
Zdroj: Webnoviny.sk

3. kolo 29.9.2013

HKM Brezno – HC Lučenec 13:2 (6:0,5:1,2:1) Góly LC: Fungáč 2 Zostava HC Lučenec: Kurčík, Števák, Babic, Badinka, Ukrop, Sirotka, Ďurík, Gemer, Lalík, Fungáč, Rákoš, Hronček, Dokoupil, Ridzoň, Zöld, Galdík, Burdilák. Tréner: Andrej Péter

Komentár trénera Andreja Pétera po zápase: ,,Už pred zápasom sme vedeli, že dnešok bude veľkou previerkou našich schopností. Bohužiaľ sme v tejto previerke prvé dve tretiny totálne vyhoreli. V obrane sa kopili jedna chyba za druhou a útok pozabudol, že hokej je kolektívny šport. V tretej tretine sme si však vstúpili do svedomia, dávali väčší pozor a trochu napravili chuť do hokeja. Dnes však treba pogratulovať súperovi ku zaslúženej výhre, prehru chlapsky prijať a brať ju ako užitočnú lekciu z ktorej sa musíme do budúcna poučiť."