Strehová pred novou letnou sezónou: Vieme, kedy plánujú otvoriť kúpalisko!

Už čoskoro otvorí svoje brány návštevníkom kúpalisko Strehová. V obľúbenom areáli kúpaliska aktuálne finišujú s jarnou údržbou trávnika a už čoskoro začnú postupné napúšťanie bazénov.

Michaela Mozolányová
Ilustračný obrázok k článku Strehová pred novou letnou sezónou: Vieme, kedy plánujú otvoriť kúpalisko!
Zdroj: Webnoviny.sk

„Letnú sezónu plánujeme otvoriť 17. mája 2014. Od tohto termínu bude návštevníkom na kúpalisku k dispozícii obmedzená prevádzka, teda budú fungovať štyri zo šiestich bazénov,“ povedal pre náš portál Ľuboslav Dobrocký, manažér hotela a kúpaliska. Podľa jeho slov už s prípravami na novú letnú sezónu začali v polovici marca. „Hlavne jarnou revitalizáciou trávnatých plôch nášho zariadenia, keďže sme koncom minulého roka dosiahli stopercentné pokrytie areálu zavlažovacím systémom. Jarná revitalizácia spočívala v prvom rade vo vyčesaní trávnika, dôkladnom prevzdušnení a pravidelnom kosení,“ uviedol. Okrem toho už začali aj s upratovaním bazénov a čochvíľa plánujú začať ich postupné napúšťanie.

O pripravovaných akciách už rokujú

Čo sa týka zmien, nič výrazné neplánujú a chceli by ostať v zabehnutom a osvedčenom štýle. Počas celého leta budú na letnom kúpalisku opäť k dispozícii animátori, ktorí sa budú starať o zábavu. „Práve v tomto období rokujeme o akciách na leto 2014. Chceme aby bola po roku opäť Expres pool párty, ktorú sme v minulej sezóne robili prvý krát a mala veľký úspech,“ prezradil Dobrocký.

Pribudne nové petangové ihrisko

Novinkou na kúpalisku bude vylepšené volejbalové ihrisko, ktoré minulý rok prvý krát dali do prevádzky, no tento rok ho plánujú ešte viac vylepšiť. „Tiež plánujeme vytvoriť nové petangové ihrisko, kde budú dve dráhy, na ktorých sa bude dať zahrať plnohodnotne petang,“ dodal na záver.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame