TAKTO dopadli komunálne voľby v obciach Lučeneckého okresu: Kto sa stal starostom?

Menšie obce postupne zverejňujú výsledky komunálnych volieb. Pozrite si, kto sa stal starostom.

Ilustračný obrázok k článku TAKTO dopadli komunálne voľby v obciach Lučeneckého okresu: Kto sa stal starostom?
Zdroj: TASR

Ábelová

Jaroslav Maslen

Smer-SD

Belina

Zoltán Marcinkó

SMK-MKP

Biskupice

Ladislav Noskó

SMK-MKP

Boľkovce

Ladislav Vanko

Smer-SD

Budiná

Marián Čerpák

Smer-SD, SNS, DOMA DOBRE

Bulhary

Dezider Szakó

SMK-MKP

Buzitka

Miroslav Malatinec

NEKA

Čakanovce

Vojtech Bodor

Smer-SD, Most-Híd

Čamovce

Adrián Karkusz

NEKA

Divín

Pavel Drugda

NEKA

Dobroč

Miroslav Remeník

NEKA

Fiľakovo

Attila Agócs

Most-Híd

Fiľakovské Kováče

Michal Muránsky

NEKA

Gregorova Vieska

Renata Hrnčiarová

Smer-SD

Halič

Alexander Udvardy

NEKA

Holiša

Karol Ferencz

Most-Híd, Smer-SD

Jelšovec

Viera Sárová

Smer-SD

Kalonda

Réka Papp

NEKA

Kotmanová

Mária Oravcová

Smer-SD

Lehôtka

Richard Laššan

Smer-SD, DOMA DOBRE

Lentvora

Dušan Sudán

Smer-SD

Lipovany

Vladimír Kumštár

SNS

Lovinobaňa

Marian Lenhard

NEKA

Ľuboreč

Marcel Šupica

NEKA

Lupoč

Peter Tejiščák

SNS

Mašková

Bronislava Brablecová

DOMA DOBRE, SNS

Mikušovce

Imrich Ágošton

NEKA

Mučín

Zoltán Benkö

NEKA

Mýtna

Dana Marková

NEKA

Nitra nad Ipľom

Tivadar Berky

OĽANO, SAS

Nové Hony

Alena Spodniaková

Smer-SD

Panické Dravce

Atilla Papp

SMK-MKP

Píla

Ľubomír Aláč

SNS

Pinciná

Valéria Votoupalová

NEKA

Pleš

Miroslav Plaucha

NEKA

Podrečany

Peter Kulich

NEKA

Polichno

Pavel Kyseľ

Smer-SD, DOMA DOBRE

Praha

Erik Marčok

Smer-SD

Prša

Gábor Nagy

NEKA

Radzovce

Peter György

SMK-MKP, Most-Híd

Rapovce

Ladislav Sóky

NEKA

Ratka

Milan Spodniak

SMS

Ružiná

Jozef Líška

SNJ-sv

Stará Halič

Jozef Gembec

NEKA

Šávoľ

Július Ferencz

Smer-SD, Most-Híd, SMK-MKP

Šiatorská Bukovinka

Peter Badinka

Smer-SD

Šíd

Arnold Kurunci

Most-Híd

Šurince

Zoltán Végh

SMK-MKP

Točnica

Jana Ivaničová

Smer-SD, SNS

Tomášovce

Ján Mičuda

Smer-SD

Trebeľovce

Marcel Hudec

NEKA

Trenč

Andrej Barcík

Smer-SD

Tuhár

Peter Čeman

Smer-SD, SNS, DOMA DOBRE

Veľká nad Ipľom

Gabriel Rácz

NEKA

Veľké Dravce

Viera Rubintová

Smer-SD, Most-Híd, SMK-MKP

Vidiná

Ján Šupica

NEKA

Zdroj: lucenec.dnes24.sk