V prestížnej súťaži bojuje aj Lučenec. Pozrite, ako sa zatiaľ darí nášmu mestu

Páči sa vám naše mesto? Zahlasujte zaň v súťaži NAJ mesto Slovenska a posuňte ho v rebríčku ešte vyššie!

Jakub Forgács

Internetový portál Slovakregion vyhlásil už 9.ročník súťaže o najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž sa začala v apríli tohto roku, avšak definitívnych víťazov sa dozvieme až na jeseň.

V máji sme vám priniesli informáciu o tom, že Lučenec sa priebežne drží na 14. priečke. Naše mesto sa však v rebríčku prepadlo a v súčasnosti sa nachádza až na 23. mieste. V súťaži celkovo bojuje 140 slovenských mi­est.

Na čele priebežného poradia je Spišská Nová Ves, za ňou Bardejov a TOP 3 aktuálne uzatvára práve naše Brezno. Víťazom sa stane mesto, ktoré počas trvania súťaže získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas.

Hlasovať za svoje mesto je možné maximálne jedenkrát za hodinu,v priebehu jednej hodiny však možno zahlasovať za viacero miest. Do súťaže sa môžu prihlásiť osoby – hlasujúci, ktorí majú záujem podporiť mestá, ale aj obce Slovenska prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Výsledky súťaže budú známe 6. novembra tohto roku.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk