Voľné dni v našom meste? Neseďte doma a vyberte si z víkendovej ponuky!

Ak stále hľadáte, kde by ste trávili nadchádzajúci víkendový čas, nemusíte cestovať mimo mesta. Množstvo príležitostí na chvíle oddychu objavíte aj priamo v Lučenci.

Michaela Mozolányová
Ilustračný obrázok k článku Voľné dni v našom meste? Neseďte doma a vyberte si z víkendovej ponuky!
Zdroj: TASR

Nordic Walking deň

  • Sobota, 9:30 hod., Ľadovo

Občianske združenie Budúcnosť je zdravý život a mesto Lučenec si na tento deň pripravilo športové podujatie pod názvom Nordic Walking deň v Lučenci.

Poľovnícke dni

  • Sobota, 9:00 hod., Mestský park Lučenec

Prvým z podujatí Lučenského kultúrneho leta je Novohradský poľovnícky deň, ktorý si na sobotu, 21. júna pripravila Obvodná poľovnícka komora Lučenec, Mesto Lučenec a Poľovnícka komora Šalgótarján (MR).

Country Cross Vidiná

  • Sobota, nedeľa, 10:00 hod., Vidiná

Medzinárodné majstrovstvá v country cross. Preteky budú prebiehať v sobotu aj v nedeľu.

Box and rock night

  • Sobota, 19:00 hod., Zimný štadión Lučenec,

Bude to galavečer, ktorý bude oslavou kvalitného boxu a rockovej hudby. Celý večer bude výnimočný tým, že tam bude všetko, čo na dobrej akcii má byť. Od úspešných boxerov, kvalitného moderátora, cez svetelnú show, kvalitné osvetlenie a dokonalej hudby.

Party:

Happy Birthday La Habana Cuba

  • Piatok, 21:00 hod., La Habana Cuba

La Habana Cuba oslavuje svoje 8. narodeniny spolu s najznámejšou Slovenskou skupinou Maduar, ktorá oslavuje svoje 20. narodeniny práve v klube.

Dj Roman in the mix

  • Sobota, 21:00 hod., La Habana Cuba

Komu nebolo dosť na piatkovej narodeninovej party, môže sa prísť vytancovat aj v sobotu. Znova pod dohľadom resident Dj Roman.

Tamira Dj- ane a Charlie Clubber

  • Piatok, 21:00 hod., Disco Hangár Divín

Rezidenti projektu Le Grande House – jedného z najúspešnejších tanečných podujatí na Slovensku hrajúci vo viac ako 9 krajinách sveta. Vystupovali v Ministry of Sound v Londýne a v Egypte, Hed Kandy, Amnesia club na Ibize a mnoho iných

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk